آنالیز کامل بدن با دستگاه بادی آنالایز

دستگاه بادی آنالایزر یک دستگاه پیشرفته تجزیه و تحلیل ترکیب بدن است که دارای 8 امپدانس بیوالکتریکی قطبی به روش ساده و غیرتهاجمی بوده و شاخص‌هایی نظیر امپدانس بیوالکتریکی (BIA)، شاخص وزن، شاخص ترکیب بدنی (BMI)، میزان سوخت و سوز پایه (BMR)، درصد و میزان چربی کل و نرمال و میزان آب بدن را بصورت جداگانه اندازه‌گیری می‌کند.

این دستگاه کارایی بسیار بالایی در آنالیز ترکیب بدن از قبیل درصد چربی، میزان آب، عضلات، استخوان‌ها، املاح، مقدار لاغری و کمبود وزن، چاقی و اضافه وزن، شاخص توده بدنی و اندازه‌گیری چربی موضعی اندام های بدن دارد. تنها با چند دقیقه ایستادن روی دستگاه، تمامی این اطلاعات را به شما ارائه می‌دهدو

عملکرد این دستگاه

از طریق ایمپالس‌های الکتریکی و مقاومت در برابر جریان الکتریکی در بافت‌های بدن می‌باشد که با توجه به این مقاومت، نسبت بافت های بدن تعیین شده و آن را با مقادیر استانداردی که برای دستگاه تعریف شده مقایسه می کند. بدین ترتیب شما می توانید تصویر کاملی از وضعیت ترکیب بدنی و جزئیاتی که نیازمند توجه است بدست آورید. همچنین دستگاه، میتواند اطلاعات افرادرا ذخیره کرده و با رسم نمودار تغییرات را مقایسه کند.
با استفاده از نتایج آنالیز این دستگاه ،شما به آگاهی هایی دست پیدا خواهید کرد که براساس آن می توانید تصمیم درستی درمورد تناسب اندام و سلامت خود بگیرید.

برخی ویژگی‌ها و قابلیت های دستگاه بادی آنالایزر

اندازه گیری دقیق وزن
تعیین میزان پروتئین
تعیین کل آب بدن
تعیین میزان مواد معدنی
تعیین میزان عضلات و چربی
تعیین میزان عضله و چربی جزء به جزء بدن شامل دست چپ، دست راست، پای چپ، پای راست
مقایسه وضعیت با فرد ایدآل در سن و جنس مشابه
تعیین وزن مناسب
میزان عضله و چربی ایده آل
انرژی مصرفی پایه
سن تطبیقی
مقاومت الکتریکی بدن
تعیین نوع تیپ بدن
آنالیز شکمی
دور کمر
مساحت چربی احشایی
نسبت باسن به کمر
میزان عضله و چربی نواحی مختلف
تعادل عضله و چربی بدن
گزارش نحوه تجمع چربی و عضلات در بدن به تفکیک اعضا
معرفی ورزش‌های مناسب جهت قسمت‌های مشکل‌دار
کنترل پیشرفت تغییرات عضلات و چربی قسمت‌های مختلف بدن
گزارش آنالیز ترکیبات بطور خلاصه توسط دستگاه