رد کردن لینک ها

اسکن و آنالیز پوست

اسکن و آنالیز پوست:

همه افراد دارای پوست یکسانی نیستند و هر کدام پوستی متفاوت دارند. بهترین راه برای تعیین نوع پوست تجزیه و تحلیل حرفه ای پوست می باشد.
سال های زیادی بررسی پوست صورت فقط از طریق معاینه و مشاهده امکان پذیر بوده است و حداکثر ابزاری که پزشک برای سنجش پوست در اختیار داشته است، ذره بین بوده است که با بزرگ نمایی سطح پوست تنها مشکلات ظاهری پوست، مثل چروک ها و لک و مک قابل مشاهده بود. در صورتی که بدون اطلاع از ساختار های زیرین پوست همچون وضعیت رطوبت، وضعیت کارکرد غدد چربی نمی توان درمان دراز مدت و مناسبی برای پوست انجام داد.
اما امروزه Visual Scan قابليت تشخيص و تحليل مشـكلات پوستي را براي انتخاب روش درماني مناسب در اختیار پزشک قرار داده است. دوربين اين دستگاه با گرفتن عكس صورت بيـمار با كيفيت بالا بسـياري از شـاخـص‌هاي پوسـتي از قبـيل وضعيت چین و چروک ها، میزان دهيدراتاسـيون، درصد پيگمانتاسيون ولک ها، ترشح سبوم،وضعيت الاستيستي و درصد منافذ پوستي را به طور دقيق بررســي كرده و با توجه به مشكلات بيمار،درمان مناسب پيشنهاد مي‌شـود.

کاربرد دستگاه اسکن و آنالیز پوست صورت:

روشی دقیق، سریع و بی‌ضرر برای معاینه بهتر و شناخت دقیق‌تر پوست،
بررسی عکسهایی که با دستگاه گرفته میشود،
بررسی میزان رطوبت پوست،
بررسی میزان لکه‌ها و تیرگی پوست،
تعیین میزان چربی سطحی پوست،
تعیین قوام و سفتی پوست،
تخمین سن پوستی فرد مورد آزمایش،
منافذ پوست با تعداد، پراکندگی و عمق منافذ،
چروکهای پوست با تعیین سطح و عمق و حجم آنها،
لکه های پوستی و پراکندگی آنها از نظر تعداد و سطح،
امکان رویت لکه های زیرپوستی ناشی از اشعه UV،
قابلیت ارائه تصاویر سه بعدی از هر منطقه صورت جهت انجام پروسه های مختلف درمانی مثل تزریق فیلر.

دستگاه های آنالیزور صورت و همچنین آنالیزور پوست موی ما قابلیت تشخیص و تحلیل مشـکلات پوستی را برای انتخاب روش درمانی مناسب و پی گـیری درمـان دارد. دوربین این دستگاه با گرفتن عکس صورت بیـمار با کیفیت بالا بسـیاری از شـاخـص‌های پوسـتی از قبـیل وضعیت چین و چروک ها، میزان دهیدراتاسـیون، درصد پیگمنتاسیون ولک ها، ترشح سبوم،وضعیت الاستیستی و درصد منافذ پوستی را به طور دقیق بررســی کرده و با توجه به مشکلات بیمار،درمان مناسب پیشنهاد می‌شـود.

وزیت مجازی آنلاین

چرا کلینیک آراکس:

کلینیک آراکس مجهز به آنالیزور ( اسکنر) پیشرفته ویژه صورت است، این آنالیزور عدسی پر قدرتی دارد و از پوست صورت توسط سه نورطبیعی ، پلاریزه و فرابنفش عکس می گیرد، سپس این عکسها توسط نرم افزار خاصی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد، نتایج به شکل نمودارهای مختلف ارایه می شود، دستگاه پرینت رنگی در اختیار پزشک و بیمار قرار می دهد. این آنالیزور نه تنها می تواند وضعیت بیرونی صورت اعم از کک و مک، چروک ها و میزان باز بودن منافذ را مشخص کند، بلکه می تواند ساختارهای زیرین پوست مثل میزان رطوبت به وضعیت فعالیت غدد چربی و میزان خون رسانی به پوست را نیز آشکار سازد، در همان حالا میزان افتادگی و شلی پوست را نیز مشخص می کند.
بعلاوه این آنالیزور می تواند سن پوست را از لحاظ عوارض مختلف آن تعیین کند، مثلا ممکن است فردی 35 سال داشته باشد ولی پوستش از چروک، 50 ساله باشد.
با استفاده از تجزیه و تحلیل این دستگاه همچنین می‌توان کیفـیت و اثربخـشی روش‌های درمـانـی مختــلف از جمـله درمان های دارویی، میکـرودرم ابریژن، RF، اندرمولوژی و لیزر را بررسی کـرد.
با بهره گیری از این ابزار، می توان برنامه کاملی برای بازسازی زیر ساخت های پوست صورت و نیز اصلاح مشکلات آن ( از قبیل کک و مک، چین و چروک، افتادگی و شلی پوست و… ) تدارک دید. زیرا بدون اصلاح ساختارهای زیرین، رفع مشکلاتی نظیر چروک ها، لک و مک و … اثرات دراز مدتی در پی نخواهد داشت و پس از چرب شدن دوباره پوست، این ضایعات پوستی برمی گردند.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
طراحی سایت