تیم پزشکان و متخصصان کلینیک آراکس

کلینیک آراکس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و مجهزترین تکنولوژی و آخرین متد روز دنیا و بهره‌گیری از مجرب‌ترین متخصصین کشور است.تمامی این خدمات توسط تیم پزشکی متخصص و بسیار مجرب در محیطی کاملا آرامبخش و ایزوله ارائه می‌گردد.

تجهیزات و مواد مصرفی همگی منطبق با استانداردهای جهانی و دارای مجوز FDA  آمریکا و GMP  اروپا و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان می‌باشد. بیش از یک دهه رضایت مستمر مراجه کنندگان مهر تایید بر نحوه مشاوره و انجام خدمات و پیگیری مستمر بیماران در این مرکز می باشد.

تیم آراکس

کلینیک پوست و مو و تناسب اندام آراکس از تیم پزشکی متخصص و بسیار مجرب زیر نظر دکتر ماهور طباطبایی مدیریریت کلینیک به منظور خدمات زیبایی مراجعین عزیز تشکیل شده است.

دکتر ماهور طباطبائی

ابداع روش prp

از پیشکسوتان و پیشگامان روش درمانی prp در ایران و جهان می‌باشند. ایشان همزمان با ابداع این روش در دنیا، با تمرکز و فعالیت بی‌وقفه در این زمینه سعی و کوشش فراوان نمودند و در طول 5 سال گذشته با تزریق حدود 1000 نفر رکوردار درمان prp در دنیا محسوب می‌شوند.

تلاش های بی وقفه آقای دکتر طباطبائی در زمینه درمان‌های مبتنی بر روش PRP از ایشان چهره‌ای شناخته شده‌ای در کشورمان ساخته است.

هدف از تشکیل تیم تخصصی آراکس

کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی آراکس جزو اولین کلینیک های تخصصی در زمینه جوانسازی و درمان ریزش مو می‌باشد که توسط دکتر ماهور طباطبائی کاشانی با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تاسیس گردیده است.

تیم تخصصی آراکس با پزشکان و متخصصان با تجربه‌اش می‌کوشد تا بتواند برای شما عزیزان زیبایی و طراوت و سلامتی را به ارمغان بیاورد و با بهره‌گیری از روش‌های نوین کاشت مو، جوانسازی و تناسب اندام عالی‌ترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

دکتر هومن ریاضی

دکتر هومن ریاضی

متخصص زیبایی

فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی وی دوره رزیدنتی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذرانده و موفق به دریافت مدرک بورد تخصصی شده است.او دوره فلوشیپ خود را دردپارتمان جراحی پلاستیک Case Western Reserve University در ایالت اوهایو آمریکا به پایان رساند و علاوه بر این دوره های آموزشی متعددی را در دانشگاه های مختلف آمریکا گذرانده است. دکتر ریاضی با بهره گیری از پیشرفته ترین متدهای جراحی مورد قبول‌ محافل علمی جهان در حال ارائه خدمات جراحی زیبایی به متقاضیان میباشد.
تخصص: جراحی عمومی - دانشگاه علوم پزشکی شیراز. جراحی پلاستیک و ترمیمی فک و صورت و فلوشیپ پستان

دکتر ماهور طباطبائی

دکتر ماهور طباطبائی

مدیریریت کلینیک آراکس

دکتر سید ماهور طباطبایی کاشانی از سال 1389فعالیت تخصصی خود را در زمینه درمان و جوانسازی توسط سلول‌های زنده بر اساس استاندادرهای جهانی و روز دنیا در ایران آغاز نموده اند و نتیجه آن درمان بیش از یکصد هزار درمان با رضایت بیش از 90% می باشد.
دکتر طباطبایی ضمن ارائه روش و تکنیک نوین و منحصر به فرد در زمینه درمان با سلول‌های بنیادی با افتخار جهت آموزش و ارائه مطالب به جامعه پزشکی نیز از هیچ کوششی دریغ ننموده است.
حضور ایشان در برنامه های آموزشی انهجمن جراحان و برنامه های زنده تلویزیونی گواه این ادعاست.

دکتر علی حکیم الهی

دکتر علی حکیم الهی

متخصص

فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1381 می‌باشند.
انجام كليه پروسيژرهاي زيبايي در كارنامه بيست ساله ایشان می‌باشد.ایشان به جرات یکی از مفاخر علم استتیک در ایران می‌باشند.
پروسيژرهاي اينويزيو (سرجيكال) گرفته تا نان اينويزيو(نان سرجيكال)
در مقاطعي كه پوشش مناسب بوده و انجام آن پروسيژر ايليگال نبوده (مثل اتاق عمل بيمارستان و حضور يك همكار با تخصص مربوطه) اين روند بسرعت وبدون دغدغه پيشرفته و نتايج قابل توجهي هم بدنبال داشته است.

خانم دکتر تارا علیزاده

خانم دکتر تارا علیزاده

متخصص زیبایی

فارغ التحصیل شهریور 83
دوره پزشكي عمومي خود را در دانشكده پزشكي مشهد گذراندند.
طرح دوره دكتري عمومي ایشان نیز بمدت 2 سال در بيمارستان دكتر علي شريعتي بوده. سابقه 9سال خدمت در بخش‌هاي قلب بيمارستان فوق تخصصي قلب رضوي مشهد دارند.
ایشان سه دوره اموزش زيبايي را سپری نموده و داراي گواهي و سرتيفيكيت از انجمن جراحان پلاستيك ،سپهر بهداشت دارو و دوره تخصصی skin care می باشند.

دکتر مرتضی شفقی خالکی

دکتر مرتضی شفقی خالکی

متخصص پوست و مو

دکترای عمومی داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
دکترای تخصصی شیمی دارویی و طراحی دارو از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
نفر اول آزمون ورودی دستیاری شیمی دارویی در سال 1388
همکاری با شرکت های معتبر جهانی در حوزه محصولات مراقبت از پوست و مو مانند فرانسوی Sederma، Silab، Mibelle، Seppic، Sinerga ، Daito و....
گذراندن دوره‌های تکمیلی محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو در شرکت های پیشرو اروپایی گذراندن دوره تکمیلی طراحی فرمولاسیون های آرایشی (دکوراتیو) در ژاپن، فرمولاتور چندین برند آرایشی و بهداشتی موجود در کشور.

© 2020 Copyright © کلیه حقوق برای «کلینیک آراکس» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: رابین هوش

تماس با آراکس

کلینیک آراکس