لیفت نخ با صورت

لیفت صورت با نخ

امروزه لیفت صورت یکی از پر طرفدارترین جراحی‌ های زیبایی در سراسر دنیا می‌باشد. این روش که کشیدگی و سفت کردن پوست را به دنبال دارد، منجر به جوان شدن چهره ی فرد می‌شود. لیفت با نخ جایگزینی نیمه تهاجمی برای افرادی است که خواهان انجام جراحی لیفت صورت می‌باشند.
در این روش از نخ های قابل جذب برای زیبایی و جوانسازی صورت استفاده می‌شود.

لیفت با نخ تاثیرات به سزایی را در چهره ایجاد می‌کند و با تحریک پوست باعث کلاژن سازی منجر به ترمیم بافت تخریب شده می‌شود.
کلاژن و الاستین از مهم ترین عناصر برای جوانسازی و لیفت صورت که با بالارفتن سن ترشح آن ها کم می‌شود و  باعث تخریب و افتادگی پوست می‌شود. زمانی که نخ ها وارد پوست می‌شوند بعد ازمدت کوتاهی واکنش‌های مثبتی از این طریق به پوست وارد می‌شود و درنهایت پوست مجددا به کلاژن سازی وا داشته می‌شود، از این رو در مدت کوتاهی می‌توان نشانه های جوانی و زیبایی را در چهره احساس کرد .

در کلینیک زیبایی آراکس ابتدا پزشک برای فرد یک جلسه مشاوره تعیین می‌کند و طی آن عکس‌هایی گرفته می‌شود. سپس با استفاده از کرم موضعی یا تزریق بیهوشی، ناحیه مورد نظر بی‌حس می‌شود و لیفت انجام می‌شود که بین 30 تا 60 دقیقه طول می‌کشد؛ نخ‌ها بسته به نیاز پوست با استفاده از یک کانولا یا میکروسوزن قرار داده می‌شوند. در طول لیفت، بدون ایجاد هیچ گونه شکاف یا برش و هرگونه خطر ایجاد زخم ساخته شده در منطقه هدف، نخ های نازک را به صورت وارد می‌کند. این رشته‌ها به بافت پوست متصل می‌شوند و پس از کشش پوست، صورت لیفت می‌شود.

از کاربرد های لیفت صورت با نخ کشیدن و حجم دادن به افتادگی گونه‌ها و رفع چروک دور چشم، بالا بردن و کشیدن افتادگی در ابروها و چین و چروک پیشانی و خط اخم، بالا کشیدن و بازسازی خطوط کنار دهان و رفع چروک عمیق خنده، بازسازی و کشیدن ناحیه‌ی فک و چروک دور لب و غبغب، لیفت چین و چروک‌های گردن.

از مزایای لیفت ماندگاری لیفت با نخ حدود 2-1 سال،بدون جراحی، کاهش چین‌ و چروک و خطوط ریز پوست بلافاصله پس از درمان، جایگزین خوبی برای بوتاکس، در لیفت صورت با نخ ماهیچه‌ ها دچار فلج نمی‌شوند. پوست شاداب‌تر و جوان‌تر به نظر خواهد رسید.بدون برش و بدون گره بخیه است. بسیار ایمنی است و تنها 30 دقیقه بی‌حسی موضعی نیاز دارد. بدون ورم، کبودی، اسکار است. زمان بهبودی کوتاه‌مدت است. تأثیرات آن نیمه دائمی است.

بعد از لیفت با نخ ممکن است پزشک استفاده از یک پوشش الاستیکی برای صورت و گردن برای ثابت شدن بافت پوست توصیه کند که این پوشش به کاهش تورم نیز کمک می‌کند. تا یک هفته بعد از عمل تنها به پشت بخوابید.
هنگام استفاده از مرطوب‌کننده یا آرایش کردن، انگشتان خود را از موقعیت پایین‌تر به موقعیت بالاتر حرکت دهید.
به مدت یک ماه از ماساژ دادن صورت اجتناب کنید. تا ۶ هفته از انجام فعالیت ورزشی شدید اجتناب کنید.
هنگام نوشیدن مایعات با نی، لب‌های خود را غنچه نکنید، شکلک درنیاورید و هنگام سرفه، عطسه و خمیازه صورت و گردن خود را نگه دارید.
بعد از ۲۴ ساعت دوش بگیرید.
تا ۲ هفته بعد از عمل، آسپیرین و داروهای ضدالتهاب (نوروفین، ایبوپروفن) مصرف کنید