اسکن و آنالیز مو

اسکن مو ها همیشه در معرض تاثیر شرایط محیطی قرار دارند، از اینرو بیماری های شایع، مستقیما مو را تحت تاثیر قرار می‌دهند و باعث آسیب رسیدن به موها و ریزش آن ها می‌شوند. در کنار تغذیه و عوامل وراثتی بیماری‌هایی نیز وجود دارند که رشد مو ها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و منجر به ریزش مو می‌شوند. شناخت علت دقیق ریزش مو مهمترین عامل در تجویز موثرترین شیوه‌ی درمانی می‌باشد.

دستگاه اسکن و آنالیز مو چه قابلیت هایی دارد
دستگاه اسکن و آنالیز مو قابليت تشخيص و تحليل مشـكلات پوستی را برای انتخاب روش درمانی مناسب و پیگـيری درمـان را در اختیار پزشک قرار می‌دهد.
دوربين اين دستگاه با گرفتن عكس صورت بيـمار با كيفيت بالا بسـياري از شـاخـص‌هاي پوسـتي از قبـيل وضعيت چین و چروک‌ها، میزان دهيدراتاسـيون، درصد پيگمانتاسيون و لک‌ها، ترشح سبوم، وضعيت الاستيستی و درصد منافذ پوستی را به طور دقيق بررســی كرده و در اختیار پزشک قرار می‌دهد. پزشک با بررسی نتایج آنالیز و مشكلات بيمار، می تواند مناسب ترین و موثرترین درمان را در برای بیمار تجویز کند.

موارد کاربرد دستگاه اسکن مو ( تصویربرداری مو )
توسط دستگاه‌های اسکن مو می‌توانیم میزان تراکم مو ،میزان رطوبت مو ، الاستیسیته ، وضعیت رنگدانه‌ها، منافذ و زبری ، غدد سبوم ، میزان چربی پوست سر ، میزان چربی مو ، تعیین الگو ریزش مو ، تعیین نوع جنس مو ( چرب ، خشک ، معمولی ) ، استحکام ریشه و ساقه مو ، ضخامت مو را آنالیز کنیم.
دستگاه‌های اسکن مو توانایی آنالیز و بررسی اطلاعات هر بیمار و همینطور مقایسه تصاویری که از هر بیمار طی جلسات مختلف گرفته می‌شود را دارد.
در کل از دستگاه اسکن مو برای مطالعه روی انواع مو و پوست سر توسط متخصصان پوست و مو ، جراحان پلاستیک ، متخصصان کاشت مو و … استفاده می‌شود و می‌تواند کمک شایانی به آن‌ها در بهتر شدن روند درمان داشته باشد

کاشت مو