کلینیک اراکس

درباره ما

نوبت دهی آنلاین

کلینیک تخصصی پوست، مو، پیکرتراشی آراکس

درباره آراکس

کلینیک آراکس با تکیه بر تخصص و صداقت و ارائه شیوه‌های منحصر بفرد، حس خوب زندگی و افزایش رضایت‌مندی در زندگی شخصی و اجتماعی را به شما هدیه می‌دهد، در این مجموعه کلیه خدمات پوست، مو، زیبایی، تناسب اندام و جوانسازی با بالاترین کیفیت جهت مراجعین محترم ارائه می‌گردد.

96532

تعداد مراجعین

356000

PRP های موفق

75462

کاشت مو موفق

52134

پیکرتراشی ها

مدیریت کلینیک آراکس

کلینیک آراکس با مدیریت جناب آقای دکتر سیدماهور طباطبائی کاشانی از پیشکسوتان و پیشگامان روش درمانی PRP در ایران و جهان می باشند. ایشان همزمان با ابداع این روش در دنیا، با تمرکز و فعالیت بی وقفه در این زمینه سعی و کوشش فراوان نمودند و در طول 5 سال گذشته با تزریق حدود 1000 نفر رکوردار درمان PRP در دنیا محسوب می شوند.تلاش های بی وقفه آقای دکتر طباطبائی در زمینه درمان های مبتنی بر روش PRP از ایشان چهره‌ای شناخته شده در کشورمان ساخته است .

نوبت دهی آنلاین

کلینیک آراکس این امتیاز را در اختیار مراجعین خود قرار میدهد که بدون نیاز به مراجعه به کلینیک زمان مورد نظر خود را رزرو نمایند؛ تا در جهت امکان مشاوره آنلاین، صرفه جوئی در زمانبندی، پیگیری وقت های از قبل تعیین شده، معرفی تمامی پزشکان در لاین های مورد نظر مراجعین، سرعت بخشیدن به وقت گیری پزشک مورد نظرواحترام به زمان مراجعین محترم کلینیک آراکس یاری رسان شما عزیزان باشیم.

اسکن و آنالیز مو

اسکن مو‌ها همیشه در معرض تاثیر شرایط محیطی قرار دارند، از اینرو بیماری های شایع، مستقیما مو را تحت تاثیر قرار می‌دهند و باعث آسیب رسیدن به موها و ریزش آن ها می‌شوند.در کنار تغذیه و عوامل وراثتی بیماری‌هایی نیز وجود دارند که رشد موها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و منجر به ریزش مو می‌شوند. شناخت علت دقیق ریزش مو مهمترین عامل در تجویز موثرترین شیوه ی درمانی می‌باشد.

آنالیز و عملکرد لیپماتیک

لیپوماتیک از جدیدترین روش‌های جراحی‌های کاهش وزن می‌باشد که در مقایسه با دیگر روش‌ها کمترین عوارض جانبی را دارد. این روش با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش سلول‌های چربی را از محل اتصالات آن‌ها به یکدیگر جدا می‌سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلول‌های چربی گردد، سلول‌های بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می‌نماید.

تغذیه و سلامت پوست

همه افراد دارای پوست یکسانی نیستند و نوع پوست در افراد متفاوت می‌باشد.اما برای ارائه یک درمان موفق نیاز به بینش دقیق و برنامه هدفمند  برای درمان جهت پیشگیری و رفع نواقص پوستی می‌باشد.

© 2020 Copyright © کلیه حقوق برای «کلینیک آراکس» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: رابین هوش

تماس با آراکس

کلینیک آراکس