رد کردن لینک ها

کاشت ابرو

مفهوم زیبایی در هر فرد به عوامل زیادی بستگی دارد که از مهمترین کاراکترهای زیبایی در صورت، ابرو می باشد. با توجه به این که ریزش مو علاوه بر ناحیه های سر در نواحی مختلف بدن هم شیوع پیدا کرده است بنابراین همه افراد نمی توانند ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند.
کاشت ابروی طبیعی یا پیوند ابرو جهت بهبود جلوه زیبایی ابرو در چهره که در اثر نازک شدن ، جای زخم یا ریزش کامل موهای ابرو دچار مشکل شده‌است به کار می‌رود . از بین رفتن ابروها ممکن است به دلیل عوامل ژنتیک، الکترولیز یا لیزر موها، مرتب کردن و برداشتن بیش از حد ابروها، اختلالات هورمونی و بیماری‌های تیروئید، ضربه، سوختگی یا تصادف رخ داده باشد، که در هیچ یک از این موارد محدودیتی جهت انجام کاشت ابرو وجود ندارد .
اگر شرایط پزشکی مانند آلوپسی آریاتا، آلوپسی fibrosing فرونتال یا شرایط خاص متابولیک که باعث از بین رفتن موی ابرو می شوند، ممکن است نیاز به مشاوره پزشکی بیشتری برای اطمینان از احتمال رشد مو پس از عمل داشته باشید.

وزیت مجازی آنلاین

ابرو شامل سه بخش می باشد:

تاج ابرو(head)

بدنه ابرو (body)

دم ابرو (tail)
در كاشت تاج ابرو باید تارهای ابرو با دقت بالا و زاویه ی مناسب و رو به بالا کاشته شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند).
در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست قرار داده شود. حتی باید نوع موهایی كه برای كاشت ابرو استفاده می شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده كرد). قطر منافذ كاشت موها در ابروها باید كوچكتر انتخاب شود چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می كند. باید محل قرار دادن موهایی که کاشته می شود، خیلی خیلی نزدیك به هم و بسیار پرتراكم باشد كه پوست زیر موهای ابروها دیده نشود.
کاشت ابرو روشی است که به دقت زیادی نیاز دارد لذا کاشت ابرو حتما باید توسط تیم مجرب و حرفه ای و زیر نظر متخصص و در کلینیک های تحت نظارت وزارت بهداشت انجام شود. كاشت ابرو در كلینیک تخصصی آراکس با بهره گیری از پزشکان متخصص و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود.
روش معمول کاشت ابرو تکنیک FUT می‌باشد که شامل برداشت موهای پشت سر به صورت یک باریکه چند سانتیمتری و سپس جداسازی پیازهای موی آن و انتقال آن‌ها به ناحیه پوست ابرو و کاشت در جهت مناسب و طبیعی در این ناحیه می‌باشد. ( موها به دلیل ماندگاری بیشتر و جنس مرغوبتر از ناحیه موهای پشت سر انتخاب می‌شوند و با بخیه دو لبه ناحیه برداشت باریکه پوست، هیچ اثری از برداشت موها و نیز کم پشتی در ناحیه پشت سر باقی نمی ماند .)
برای حفظ ظاهر طبیعی ابرو ، موها باید در قالب گرافت‌های تک تار مو منتقل و کاشت شوند.
از موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی كه ضخامتی متناسب با موهای ابروهای فرد دارد انتخاب می شوند (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده تر باید موهایی با ضخامت نازك و هم قطر با موهای ابروهای فرد انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخیم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

وزیت مجازی آنلاین

این عمل تحت بیحسی موضعی انجام شده و در حدود 3 تا 4 ساعت زمان برده و در حین و پس از جراحی حداقل درد را دارد. در طی 2 تا 4 روز اول پس از کاشت ابرو امکان یک تورم مختصر پشت پلک و ایجاد دلمه در نواحی کاشت وجود دارد که پس از آن از بین می روند و ممکن است حدود 3 تا 5 روز پس از آن پوست ناحیه کاشت حالت صورتی رنگ داشته باشد ، لذا بیماران پس از این بازه زمانی می‌توانند بدون هر گونه اثری از کاشت ابرو به زندگی عادی برگشته و در محل کار خود حاضر شوند ، بخیه‌های پشت سر بین 10 روز تا 2 هفته بعد کشیده می‌شوند . ابروها در طی ماه اول رشد و سپس ریزش پیدا کرده و بعد از یک بازه زمانی حدود 3 ماه حالت نهفتگی شروع به رشد می نمایند، ارزیابی نتیجه کاشت ابرو پس از 9 ماه تا یکسال انجام می‌گیرد. ماندگاری و رشد ابروها تا پایان عمر و دائمی می‌باشد. همچنین افرادي نیز که به دنبال خالکوبي ، هاشور یا تاتو ابرو دچار کم پشتي شديد و يا ریزش ابرو شده اند می‌توانند بر روی محل تاتو خود کاشت ابرو انجام دهند که با نتایج قابل قبولی همراه می‌باشد.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
طراحی سایت