رد کردن لینک ها

درباره ما

کلینیک آراکس با تکیه بر تخصص و صداقت و ارائه شیوه های منحصر بفرد، حس خوب زندگی و افزایش رضایت مندی در زندگی شخصی و اجتماعی را به شما هدیه می دهد.
در این مجموعه کلیه خدمات پوست، مو، زیبایی ، تناسب اندام و جوانسازی با بالاترین کیفیت جهت مراجعین محترم ارائه می گردد.
پس از مراجعه، توسط دستگاه اسکن و آنالیز پوست و مو و بدن، موضع مورد نظر مورد آنالیز قرار  می گیرد، سپس متخصصین مجرب با ارزیابی دقیق به بررسی مشکل شما پرداخته و بهترین و کامل ترین روش درمان را به شما پیشنهاد می دهند. روند بهبودی و پیشرفت درمان نیز  توسط مقایسه نتایج آنالیزها قبل و پس از درمان بصورت پیوسته ارزیابی می گردد.

معیارهای انتخاب کلینیک:

  1. جلسه ی رایگان مشاوره:

یک کلینیک خوب معمولا یک جلسه رایگان مشاوره برای افراد در نظر می‌گیرد تا امکان انتخاب هر چه دقیق ‌تر گزینه ‌های مورد نیاز برای وی فراهم آید. این اطلاعات می‌تواند شامل معرفی خدمات درمانی، ارائه مجوزها، کیفیت خدمات و هزینه ‌های مربوطه و بیمه‌ های تحت پوشش باشد. جلسه مشاوره باید به فرد آرامش و اطمینان اولیه نسبت به متخصص و کلینیک را بدهد.

  1. توانایی و مهارت تیم پزشکی:

تجربه، توانایی و مهارت و تخصص تیم پزشکی، از مهمترین معیارهای انتخاب کلینیک می باشد. تیم پزشکی بایستی مجموعه ای از افراد با تجربه و با اطلاع باشند تا عوارض بسیار نادر جراحی های زیبایی گریبان گیر فرد نشود و با رعایت نکات و تکنیک های جدید خدمات ارائه شوند در غیر این صورت ممکن است فرد قربانی درمان غلط شده و دچار آسیب می شود. لذا کلینیک خوب باید دارای افراد متخصص و متعهد در هر زمینه باشد. نتیجه جراحی و درمان های زیبایی رابطه ی مستقیمی با تخصص تیم پزشکی دارد. از اینرو انتخاب کلینیک در رضایت بیمار نقشی بسزا دارد.

  1. خدمات و سرویس دهی:

دریافت یک سرویس منظم، با کیفیت و محترمانه حق هر مراجعه کننده است. لازم است جزئیات کلینیک را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که نحوه ارائه خدمات در کلینیک برای شما راضی کننده باشد. لازم است نسبت به نحوه رفتار پرسنل با مراجعه کننده ‌ها اطلاعات کسب کنید. اولین رویارویی با کارمندان کلینیک همیشه نشان دهنده کیفیت رفتار و سرویس قابل ارائه توسط کلینیک به مراجعه کننده‌ها خواهد بود.

  1. امکانات پزشکی کلینیک:

آنچه باعث انتخاب یک کلینیک نسبت به کلینیک دیگر می شود ، امکانات و تجهیزات، هزینه های جراحی و هزینه های جانبی آن و در نهایت میزان رضایت سایر افراد از مشاوره پوست و زیبایی و عمل خواهد بود.

  1. تجربه کاری کلینیک:

از دیگر معیارهایی که باید مورد بررسی قرار گیرد، تجربه کاری کلینیک و تیم پزشکی و داشتن حسن سابقه در بین بیماران قبلی است. محبوبیت کلینیک در بین بیماران سابق نشان از موفقیت کلینیک در ارائه بهترین خدمات دارد. شهرت و خوشنامی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های یک کلینیک پوست خوب است. این ویژگی نیز می‌تواند از طریق جستجو در وب سایت‌های مختلف یا از طریق تجربه دوستان و آشنایان بدست آید.

  1. انتخاب و ارائه بهترین روش درمانی زیبایی:

در یک مشاوره پوست و زیبایی خوب، پزشک، بیمار را از تمامی انتخابهای درمانی پیش رو آگاه می سازد  و مزایا و عوارض هر روش را به بیمار می گوید. مزیت این کار در این است که بیمار می تواند آگاهی کامل، بهترین و مناسب ترین درمان برای خودش از نظر هزینه، سرعت اثر، عوارض و سایر پارامترها انتخاب  نماید. انتخاب آگاهانه روش درمانی، موثرترین روش درمانی با کمترین عارضه می باشد.

  1. شبکه های اجتماعی کلینیک:

همراه با توسعه تکنولوژی‌های جدید، تقریبا تمام مشاغل مختلف از بستر اینترنت برای معرفی خود استفاده می‌کنند. لذا داشتن یک وب سایت اینترنتی خوب، دارای محتوا و مجوزهای لازم که بتواند راهنمایی و اطلاعات اولیه خوب و روشنی در اختیار افراد بگذارد نیز می‌تواند از ویژگی‌های دیگر یک کلینیک خوب باشد.

  1. مجوزهای کلینیک:

باید مطمئن شوید که کلینیک پوست مورد نظر شما دارای مجوز معتبر از مراجع ذیصلاح برای انجام جراحی بوده و همچنین گواهینامه‌های لازم را داشته باشد. کلینیک نباید منع قانونی برای انجام جراحی داشته باشد.

معرفی خدمات کلینیک آراکس:

کاشت مو:

کاشت مو به روش AMT تکنیک کاشت مو در کلینیک آراکس می باشد که طی آن ابتدا میزان تراکم مو، وضعيت رنگدانه ها، الاستیسیته، میزان چربی پوست سر، میزان چربی مو، تعیین الگوي رویش مو، استحکام ریشه و ساقه مو و ضخامت مو را با استفاده از دستگاه‌ آنالیز مو، مورد بررسی قرار می دهند. سپس با روش FIT و یا FUT کاشت مو انجام می شود. در این روش کاشت مو، بعد از کاشت، با انجام مزوتراپی سلول های زنده درصد موفقیت کاشت را به طور قابل توجهی افزایش می دهند.

کاشت ریش و سبیل:

کاشت ریش و سبیل با موی طبیعی یک روش درمانی است که معمولاً برای مردانی که از مقطعی بودن یا خالی بودن موی صورت خود شامل ریش و سبیل رنج می برند، مورد استفاده قرار می گیرد.

کاشت ابرو:

در کلینیک تخصصی پوست و موی آراکس، از روش‌های تأیید شده کاشت ابرو برای رفع دائم مشکل کم مویی ابرو استفاده می‌کنیم. ترمیم ابرو یک راهکار مؤثر برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش‌های کوچک از موهای از بین رفته است که به خاطر برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم‌ها، یا مسائل ژنتیک در افراد مشاهده می‌شود. برای ترمیم ابرو از تکنیک‌های مشابه کاشت موی ابرو استفاده می‌شود.

مزوتراپی سلول های زنده:

مزوتراپی سلول های زنده با افزایش خون رسانی به سمت فولیکول ها منجر به تحریک و افزایش عملکرد فولیکول می شود که رشد طبیعی موها را بدنبال دارد. از آنجایی که هر فولیکول تنها برای 3 تا 4 سال رشد موها را منجر می شود و در نهایت شکسته می شود، تزریق سلول های زنده با داشتن فاکتورهای رشدی منجر به افزایش تقسیم و رشد سلولی فولیکول ها می شود. که در نهایت تشکیل فولیکول های جدید مو، رشد موهای جدید، مهار ریزش مو و همچنین تقویت و ضخیم شدن تار مو ها را به دنبال دارد.

تزریق چربی:

تزریق چربی، که به آن لیپو اینجکشن گفته می شود، از روش های شناخته شده در جراحی های زیبایی است که به منظور افزایش حجم چربی زیر پوستی و بهبود ظاهر پوست انجام می شود. با گذشت زمان و بالا رفتن سن تغییراتی در بدن افراد رخ می دهد، یکی از این تغییرات کاهش حجم چربی در لایه‌های زیرین پوست، بخصوص در ناحیه ی صورت است که منجر به افزایش چین و چروک می شود. در روش تزریق چربی، سلول های چربی را از نقطه ای از بدن که محل تجمع بافت چربی است برداشت کرده و به نقطه ی مورد نظر تزریق می شود. و از آنجاییکه چربی از بدن خود فرد به دست می‌آید، بنابراین هیچ نوع واکنش آلرژیک و حساسیتی نسبت به آن وجود نخواهد داشت.

تیکسل:

تیکسل، انقلابی در جوانسازی پوست محسوب می‌شود. تیکسل با وارد کردن گرمای بالا به پوست، بافت‌های مرده را از بین برده و پوست را جوانسازی می‌کند. و با توجه به ‌اینکه گرما از طریق پیرامیدهای ظریفی به پوست منتقل می‌شود به بافت‌های اطراف آسیبی نمی‌رسد. تیکسل برای جوانسازی و سفت کردن پوست صورت، گلو، دکلته، پلک‌ها، دست‌ها، بازوها، پاها و باسن و درمان چین و چروک، افتادگی پوست، افتادگی پلک، اسکار و جای بخیه به کار می‌رود.

پلکسر:

پلکسر، روشی برای برداشتن پوست اضافه پلک بدون جراحی (از بین بردن افتادگی و پیری)، برداشتن خال های عروقی، فرم دهی ناحیه ی غضروفی بینی است که بدون نیاز به جراحی و برش های ناشی از آن می توان جوانسازی پلک را انجام داد، این روش برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند و میخواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی ( به دلیل ترس از بی هوشی و ماندگاری اسکار بخیه ) پلک هایی جوان و زیبا داشته باشند

سابسیژن:

سابسیژن برای درمان فرورفتگی اسکارهای عمیق و همچنین کاهش عمق چین پوست می شود. طی سابسیژن روش چسبندگی ‌های بین پوست و بافت همبند زیر آن از هم جدا می شوند و یک زخم جدید ایجاد می کند که می تواند به درستی درمان شود و لایه ی طبیعی پوست تشکیل شود. سابسیژن به منظور رفع اسکارهای بسیار عمیقی انجام می‌شود که فرورفتگی قابل توجهی را در پوست ایجاد کرده‌اند.

اتوپلاستی:

اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش که به منظور تغییر شکل ظاهری یک گوش یا هر دو گوش فرد انجام می شود. این عمل همچنین می‌تواند شامل کاهش اندازه گوش یا لاله گوش و نیز اصلاح گوش گل‌کلمی (گوشی که در اثر  ضربات یا حادثه شکل خود را از دست داده باشد) برای حذف پوست و غضروف اضافی موجود در ناحیه گوش باشد.

کربوکسی تراپی:

کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت، محافل تاریک زیر چشم و علائم کشش از این فرآیند استفاده می شود. افرادی که این روش را انجام می دهند، در زمان کوتاهی پوست خود را در حالت مساعد و مطلوبی می بینند. در جریان الاستیک پوست، رفع خطوط و چین و چروک شما نیز موثر بوده است و به کلاژن و تخریب رسوبات چربی کمک شایانی خواهد کرد. علاوه بر این، با افزایش جریان خون به پلک، می تواند دایره های زیر چشم را کاهش دهد.

لیفت صورت با نخ:

امروزه لیفت صورت یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی در سراسر دنیا می باشد. این روش که کشیدگی و سفت کردن پوست را به دنبال دارد، منجر به جوان شدن چهره ی فرد می شود. لیفت با نخ جایگزینی نیمه تهاجمی برای افرادی است که خواهان انجام جراحی لیفت صورت می باشند. در این روش از نخ های قابل جذب برای زیبایی و جوانسازی صورت استفاده می شود، لیفت با نخ تاثیرات به سزایی را در چهره ایجاد می کند و با تحریک کلاژن سازی پوست منجر به ترمیم بافت تخریب شده می شود.

مزوتراپی:

مزوتراپی از روش های رایج جوانسازی پوست می باشد که با افزایش مواد مغذی پوست و اکسیژن رسانی به پوست، منجر به تحریک کلاژن سازی پوست، لیفت پوست، از بین بردن لک و تیرگی پوست، از بین بردن پف، سیاهی و گودی اطراف چشم‎ها، درمان منافذ باز پوست صورت، و در نتیجه جوانسازی پوست را به دنبال دارد. در این روش به جای مصرف دارو، مواد مستقیما به پوست تزریق می شوند که نتایج سریعتری را به دنبال دارد.

میکرودرم ابریژن:

میکرودرم ابریژن از روش های لایه برداری پوست صورت می باشد. در این روش سطح بیرونی پوست لایه برداری می شود تا پوست از سلول های مرده پوست، ناخالصی ها و آلودگی‌ها پاک شود. بر خلاف لایه بردارها و لیزر که به لایه های زیرین پوست نفوذ می کنند، میکرودرم ابریژن، به آرامی روی لایه بیرونی پوست اثر گذاشته و سلول های مرده پوست را که در طول زمان انباشته شده و لایه ای زبر و آسیب دیده ایجاد کرده است از بین می برد.

لیزر مونالیزا:

لیزر مونالیزا که یکی از موثر ترین و پرطرفدارترین روش های درمانی غیر جراحی و بدون نیاز به دارو برای جوان سازی واژن است در کلینیک آراکس انجام می شود. بسیاری از خانم ها از آتروفی واژن (خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن) و تاثیرات پس از آن در طول دوره یائسگی و پس از بچه دار شدن رنج می برند.

میکرونیدلینگ:

میکرونیدلینگ روشی نیمه تهاجمی در تکنیک های زیبایی است که با تحریک کلاژن سازی در پوست منجر به ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته می شود و در نهایت محو شدن اسکار زخم ها و جای آکنه را نیز به دنبال دارد.

رینوپلاستی:

جراحی زيبايي بینی یا رینوپلاستی نوعی جراحی‌ است که معمولاً توسط جراح گوش ‌و حلق و بینی، جراح فک و صورت، یا جراح پلاستیک به منظور بهبود عملکرد بینی (جراحی ترمیمی) یا بهبود ظاهر بینی (جراحی زیبایی) انجام می‌شود. جراحی بینی را می‌توان به ‌منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به ‌منظور اصلاح آسیب‌ها، نقص مادرزادی یا مشکلات تنفسی اعمال کرد. جراحی بینی می‌تواند با دیگر عمل‌های جراحی مانند جراحى زيبايى پلك يا بزرگ‌کردن چانه به ‌منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود.

انواع جراحی های ساکشن:

انواع جراحی های ساکشن همچون لیپوماتیک، لیپوست و لیپولیز که از جدیدترین روش های جراحی های کاهش سایز و فرم دهی بدن می باشد که در مقایسه با دیگر روش ها کمترین عوارض جانبی را دارد. که در کلینیک آراکس با استفاده از جدیدترین دستگاه های ساکشن و توسط پزشکان متخصص انجام می شود.

تیم قدرتمند ما

سلام کنید!

کامران

برنامه نویس

رضا

برنامه نویس

علی

برنامه نویس

نظرات مشتریان ما

اینجا هستند

10K

مشتریان

50K

مشتریان

60K

مشتریان

80K

مشتریان

بازگشت به بالای صفحه
تخفیف 5%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف 10%
دانلود رایگان کتاب
Get your chance to win a prize!
Enter your email address and spin the wheel. This is your chance to win amazing discounts!
Our in-house rules:
  • One game per user
  • Cheaters will be disqualified.
طراحی سایت