رد کردن لینک ها

کاشت مو
آراکس
بلفاروپلاستی
اسکن و آنالیز مو
تزریق چربی

اسکن و آنالیز مو

شناخت علت دقیق ریزش و نازک شدن مو مهمترین عامل در تجویز موثرترین شیوه درمانی می باشد . عوامل تعیین کننده متعددی در سلامتی و شادابی مو تاثیرگذار می باشد که از مهمترین و اساسی ترین آن ها می توان به نقش ژنتیک ، تغذیه و عوامل محیطی اشاره کرد . برای تحلیل وضعیت سلامت مو از دستگاه اسکن و آنالیز مو استفاده می شود که نتایج بدست آمده می تواند جزئیات قابل توجهی در رابطه با سلامت و عادات فرد را نشان دهد.

 

کاشت مو

کاشت مو یک روش جراحی در انتقال فولیکول های مو از نواحی پرتراکم به نواحی مورد نیاز مانند سر ، ریش و یا ابرو می باشد .برای انجام کاشت مو از تکنیک های متفاوتی مثل FUT و FIT استفاده می شود .اما امروزه از این روش ها کمتر به تنهایی استفاده می شود و باتوجه به شرایط بیمار از این تکنیک ها بصورت ترکیبی و یا مخلوط با سایر روش های درمانی برای کسب نتیجه بهتر بهره می گیرند .

 

تزریق چربی

اخیرا استفاده از فیلرها محبوبیت ویژه ای نزد افراد با سنین مختلف پیدا کرده که چربی طبیعی ترین فیلر موجود می باشد. با افزایش سن و تحلیل چربی های پوست ، چین و چروک و شل شدن پوست از عواملی است که افراد را بسوی تزریق چربی سوق می دهد .جوانسازی ای که در اثر تزریق چربی حاصل می شود را در هیچ یک از موارد درمانی مشابه نمی توان یافت کرد . تزریق چربی انواع مختلفی دارد که باتوجه به شرایط بیولوژیک فرد میتوان از تزریق چربی بصورت ساده ، نانوچربی  ها و همچنین بصورت ترکیبی با سایر روش های درمانی استفاده کرد.

 

پلکسر پلک

با افزایش سن ، ماهیچه های پلک ضعیف شده در نتیجه چربی های اضافی ممکن است در پلک بالا و یا پایین جمع شود وباعث افتادگی پلک بالا و پف زیر چشم شود . برای ترمیم پلک های افتاده علاوه بر بلفاروپلاستی می توان از روشی غیر جراحی و غیر تهاجمی بنام پلکسر استفاده کرد که با دقت حداکثری سبب از بین بردن قسمت های اضافی پوست و در نتیجه ایجاد لیفتینگ در پوست می شود .

 

تزریق پلاسمای غنی از پلاکت به سر

در سا لهای اخیر پزشکان و محققان دریافته اند که بدن توانایی بهبود خود را دارد . پلاسمای غنی از پلاکت نوعی از داروهای ترمیم کننده می باشد که می تواند از این توانایی ها استفاده کند و فاکتورهای رشد طبیعی بدن را برای بهبودی و یا تقویت بافت خاصی از بدن بصورت ویژه فعال کند . از این روش برای جلوگیری از ریزش مو بصورت انحصاری استفاده می کنند که باعث افزایش تراکم نیز می شود و در کنار آن سبب تقویت فولیکول های مو می شود .

بازگشت به بالای صفحه
طراحی سایت
CLOSE
CLOSE