رد کردن لینک ها

آخرین فناوری ثبت اختراع شده LPG

برای 30 سال است که LPG در حال ارتقا دادن، تولید کردن و بازاریابی برای فناوری های پیشرو با ثبت اختراع جهانی برای بازارهای پزشکی زیبایی، پیراپزشکی، پزشکی درمانی، بازتوانی و ورزشی است.

LPG از شهر Valence فرانسه آغاز به کار کرد. دفتر مرکزی اولیه ی این کمپانی هنوز در این شهر میزبان مدیرعامل تیم خدمات اداری، آموزش، تحقیقات و نوآوری، بخش های تولید و خدمات مشتریان است. این شرکت دارای دو مکان دیگر نیز هست: Sophia-Antipolis با تیم های فروش و بازاریابی، صادرات و تحقیقات علمی و Levallois Perret با مرکز آموزش بین المللی که سالانه بیش از 2000 نفر از متخصصین را می پذیرد. دو شرکت تابعه در اروپا (بلژیک و ایتالیا) و شبکه ای از توزیع کنندگان در 110 کشور این نقشه را کامل می کنند.

پشت این داستان موفقیت بزرگ فرانسوی یک مرد خوش فکر بنام Louis-Paul Guitay است که در سال 1986 یک دستگاه با تکنولوژی انقلابی را اختراع کرد و Cellu M6 متولد شد.این دستگاه در ابتدا ویژه ی بازار فیزیوتراپی بود، اما با دگرگونی بخش فیزیوتراپی با ارتباط تیزبینانه، شعارهای قدرتمند و برتر از تمام این ها با تکنیک انکار ناپذیر، برای خود جایگاه و نامی بزرگ ساخت.

30 سال تلاش خانوادگی خستگی ناپذیر

به پشتوانه ی بررسی علمی متخصصین شناخته شده و سرآمد و ورزشکاران حرفه ای، مزایای تحریک مکانیکی بسیار سریع در کل بدن انسان مشاهده شد و نام تجاری LPG به سرعت اوج گرفت.

چهارده سال بعد، با خوش نامی و زبان زد شدن کارایی این فناوری روی فرم بدن، بازار زیبایی شروع به درخواست بیشتر و بیشتر این فناوری نمود و دستگاه های سازگار با هدف زیبایی ساخته شد.

این آغاز اندرمولوژی بود که در آن “هرگونه تظاهرات ناخوشایند ، ریشه در یک مسئله ی عمیق تر دارد”… و LPG آغاز به زدن پلی میان زیبایی و سلامت کرد.

ویزیت مجازی آنلاین

شرایط فعلی

امروزه، این شرکت هنوز هم یک تجارت خانوادگی است. Nathalie Guitay همواره از توسعه LPG پشتیبانی کرده است تا این شرکت را به عنوان رهبر مسلم جهان در برانگیزش سلولی قرار دهد.

Nelson Philippe نوه آقای Louis-Paul Guitay یک سال پیش به LPG پیوست تا این داستان موفقیت افسانه ای را ادامه دادو این برند را به طورکامل به قرن بیستُ یکم وارد کند. فناوری جدید و استراتژی ارتباط مستقیم دستگاه با کمپانی مادر، نخستین ماموریت های انجام شده ایشان زیر نظر چشمان با تجربه و هشیار نسل پیشین است

ارزش های این برند از نسلی به نسل دیگر گذر می کرد و 250 کارمند را توانا ساخت تا با توان و باور راسخ در مسیری همسان به جلو حرکت کند.

در طول سال ها به پاس پیشروترین فناوری ساخت فرانسه، برای ایستادگی کردن و ساختن نام و اعتبار مدیریت شد تا به بازیکنی کلیدی در بازار پزشکی(درمان اسکار، ادم، فیبروز، درناژ لنفاوی و…) و بازاریابی (با درمان های ضد پیری، لاغری در صورت و بدن) تبدیل شد.

کارآمدی بالینی درمان های پیشرفته Cellu M6 نه تنها به وسیله 80،000 مرکز ارجاع علمی در سراسر جهان بلکه با 145 مطالعه ی علمی که 32 مورد آن در Medline منتشر شد نیز درستی سنجی شده است.

باور و اعتماد

کمیته متخصصان معتبر و خوشنام در تمامی بخش های پزشکیِ سلامت و زیبایی (COSIR (Comittee Of Scientific International Research بیشترین مقدار داده های علمی-مشاهده ایی را برای نشان دادن درستی اثربخشی تکنیک های LPG جمع آوری می کند.

یک فرهنگ اصیل خانوادگی

به عصر راستی خوش آمدید

یک زن در هماهنگی با خود و پیرامونش، آسوده در پوست خود، آزاد از تمام جانب داری ها و استانداردهای غرض ورزانه. یک زن زیبای طبیعی( سرشتی ).
به عنوان یک برند پویا، ما ادعا می کنیم که LPG سومین راه است، جایگشتی در میان سطحی بودن و مهاجم بودن.

امروزه این راه سوم، خردورزانه و مناسب تر از همیشه است.
نوآوری در تکنولوژی که با Cellu M6 Alliance معرفی شد، به راستی انقلابی بزرگ است و بازتاب آن در ترکیب حرکات 2 رول (غلتک) موتوردار مستقل دیده می شود که پس از سال ها پژوهش با ترکیب یک رول موتوردار و یک فلپ موتوردار جایگزین شد. این هندپیس در درمان نوین به طور هم زمان، لیپولیز و ساخت کلاژن، الاستین
هیالورنیک اسید درون زاد (ایندوژنیس) را برانگیخته می کند.

هرگز تا کنون یک روش درمان به این اندازه فراگیر، ژرف و کارامد در کوتاه ترین زمان نبوده است.

پیش بینی می کنم این نوآوری با تمام موفقیت هایی که شایسته آن است، جلوه کند.

” ال پی جی ” در آمار مالی

بیش از 60.000.000 یورو گردش مالی در سال 2015
نیمی از گردش مالی در داخل فرانسه و نیمی از آن در خارج از این کشور
30% رشد در 10 سال گذشته
سرمایه گذاری 5% از گردش مالی سالانه برای مطالعه و نوآوری
نسل دهم Cellu M6
فروش 55000 دستگاه تخصصی از سال 1986 تا به امروز
2 شرکت وابسته در ایتالیا و بلژیک و شبکه گسترده نمایندگان در بیش از 110 کشور جهان

ویزیت مجازی آنلاین

ویژگی ها

نوآوری ویژه ی سلامتی

از زمان ایجاد و همگام با این پیشرفته ترین فناوریLPG فراهم کردن درمان طبیعی سلولی بافتی و عضلانی-اسکلتی، برای آقایان و بانوان را در کانون توجه خود قرار داده است.

پشتوانه ی ادعا های دستگاه ها ی LPG همواره یکسان بوده است.

بازگشتی آرام به زندگی پویا، سرعت بخشیدن به روند سلامتی بازتوانی ، کارکردی مانند ابزار گسترش عملکرد دست یک فیزیوتراپیست ، بازسازی بافت های زخمی، آسیب دیده و بد درمان شده یا فلج. کاربردهای درمانی زیادی وجود دارد و با پیشرفت دستگاه این کاربردها در حال گسترش هستند.

Cellu M6 – سلو ام 6

یک وسیله اساسی برای کار روزمره ی متخصصین بهداشت، درمان و سلامتی اساس کار این روش در حرکت مکانیکال پوست و فاسیا نهفته است که به نام اندرمولوژی شناخته می شود.
حرکت های ماساژ دستی با سیستم مکش ، غلتک ها و یافلپ ها بازسازی و بهینه می شود.

پتنت نوین Alliance فراسوی درمان

فناوری نوین Cellu M6 Alliance با ارتش کاملی از درمان ها پشتیبانی می شود.درمان های دقیق تر، تطبیق یافته تر کاملا منحصر به فرد برای بافت هم بند نا کارآمد، با در نظر گرفتن کامل شرایط پوست.
به پاس همکاری دو فناوری ثبت اختراع شده (MPF * و IMR *) جنبش ایجاد شده در بافت چند بعدی و بهینه شده است.
امروز پتنت جدید Alliance با افزودن یک حسگر هویت سنج پوست (ASI-Alliance skin Identity) به درمان گر این توان را می دهد که درمانی دقیقا سازگار با کیفیت شرایط پوست ارائه دهد، شرایطی چون پوست نازک و حساس، شل و افتاده و …
از این پس، به طور مثال در روزهای اولیه ی بعد از حراجی ها گسترش رگزایی (Vascularization) و یا مرحله اسکار گذاری در زمان کار مستقیم روی بافت التهابی قابل کنترل خواهد بود.

ویژگی ها

تجربه ی راستین هوشمندی و سادگی کار دارای سنسور شناسایی هویت و مشخصات پوست بنام ASI مطابقت و سازگار کردن درمان با شرایط پوست و بهینه سازی نتایج و سرعت درمان
دارای 2 بخش مجزای صورت و بدن مجهز به آخرین ثبت اختراع دارای آموزش کاربری با انیمیشن در زمان کار برای آموزش و‌ اصلاح اوپراتور توانایی تطابق درمان با شرایط پوست.

برتری ها

عدم حضور مانورهای سابق در درمان با آلیانس لیفت و لیپولیز همزمان و‌ اصلاح شرایط نامساعد پوست در ژرفای مورد هدف درمان عدم نیاز به اوپراتور حرفه ای جلسات کوتاه ترو بالاترین سرعت در نتایج بالینی

نسل دهم Cellu M6 توسط مهندسین، طراحان، متخصصین کامپیوتر، مدیران محصول و همچنین متخصصین بهداشت و درمان ساخته شده است.
برای بیش از یک سال سرپرستی و کار تیمی موشکافانه برای نوآوری 22 پروتکل درمانی جدید که برای پاتولوژی های گوناگون کارا و سازگار بودند انجام شد.

ویزیت مجازی آنلاین

طرز کار

یک بازگشت آرام و برنامه ریزی شده به زندگی پویا

برای بیمار، به مفهوم کیفیت بسیار بهتر زندگی و رهایی از درد است.
برای پزشک، به مفهوم یک روش درمانی ثابت شده و پشتیبان ضروری در پی گیری روند بهبود بیماران (Pos t op) است.
برای درمانگر، به مفهوم درمان ساده تر، کوتاه تر، سریع تر و مراقبت کارآمدتر است، که صرفه جویی در وقت گرانبها برای توانبخشی را به ارمغان می آورد.

ویژگی های راستی آزمایی شده(ثابت شده):

4 برابر افزایش گردش خون
33% کاهش زمان درمان تخلیه لنفاوی در سنجش با روش دستی
کاهش فیبروز -40٪
کاهش درد -60٪

کاربردهای درمانی

چاقی

لاغری کلی و اصلاح فرم صورت و بدن، درمان کامل سلولیت و چاقی های موضعی، آماده سازی ها و نگهداری های پیش و پس از عمل ها چاقی، نگهداری کلی از بدن و …

پوست

کاهش چشم گیر سن پوست (بر اساس نمونه برداری در مطالعات معتبر بین المللی)، بهبود کیفیت رنگ و پوست، افزایش چگالی پوست، لیفت و رفع شلی و افتادگی پوست در صورت (ابرو، غبغب، چانه، گونه، اطراف لب، پیشانی…) و تمام بدن(شکم، بازو، سینه، داخل ران ها…)، از بین بردن چین و چروک، نگهداری کلی از پوست، آماده سازی قبل و بعد از عمل ها…

سنولوژی

درمان انواع اسکار، فیبروز، چسبندگی، افزایش دامنه ی حرکت و از بین بردن کشش های بافتی، رفع ادم، کبودی و درد، پیشگیری از تولید اسکارها و فیبروز پس از جراحی

اورتوپدی

آماده سازی ها و نگهداری های پیش و پس از عمل، رفع ادم و کبودی، کاهش سختی بافت
انژیولوژی/لینفولوژی

افزایش سرعت گردش خون مویرگی و درناژ لنفاوی
نگهداری پس از سوختگی

صاف کردن اسکار ها، درمان اسکار های سرکش، کلوئیدها
اوروژینکولوژی

بهبود بازگشت های وریدی، از بین بردن اسکار سزارین، بر طرف کردن تغییرات بدن با گذر از بارداری

سلو ام 6 – CELLU M6

یک دستگاه پزشکی کلاس IIA است که به پزشکان متخصصین بهداشت و درمان با کاربرد های پزشکی زیبایی، درمانی و ورزشی ارائه می شود.

LPG از نزدیک با متخصصین بهداشت و درمان در تمامی زمینه های تخصصی در کمیته ی بین المللی تحقیقات علمی در تماس مداوم است تا هر روزه از ارتباط مطالعات علمی خود و بهبود نتایج بالینی سیستم ها اطمینان حاصل کند.

بیش از 145 مطالعه بر روی تکنولوژی LPG
بیش از 4500 بیمار بدون گزارش خرابی از دستگاه استفاده کردند
بیش از 80 مقاله منتشر شده در مطبوعات علمی معتبر
بیش از 30 مقاله منتشر شده در PubMed
بیش از 220 مقاله ارائه شده در کنفرانس های پزشکی

ویزیت مجازی آنلاین

پروتکل

تنها روش 100% طبیعی و غیرتهاجمی برانگیزش مکانیکی پوست که سوخت و ساز متابولیسم سلولی را دوباره پویا ( فعال ) می کند. این روش با در نظر گرفتن شرایط کامل بدن و اکولوژی پوست به طور هم زمان بر روی آزاد سازی چربی و افتادگی پوست کار می کند.
آلیانس یک سیستم All in one با فناوری Endermologie
آلیانس آخرین فناوری ثبت اختراع شده توسط LPG در بهار 2017

برای نخستین بار ، دو فناوری با هم آمیخته اند تا دستاوردهایی بی مانند و کارایی فراگیر بر فرم پیکر را با هم زمانی درمان لاغری و جوانسازی داشته باشند.
همکاری فناوری های ثبت اختراع شده، غلتک موتوردار و فلپ موتوردار و مکش هماهنگ و پی در پی برای پویایی و برانگیزش تازه و خودکار در بافت.

زدودن هدفمند چربی های انباشت شده
ساخت طبیعی کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک در پوست
سفت تر شدن پوست و صاف شدن نمای پوست

کمپانی LPG پیشرفتی اساسی در درمان ضدپیری و لاغری قرن 21 به وجود آورده است. یک بار دیگر LPG عادت ها را می شکند و ایده های رایج را به چالش می کشد. برای نخستین بار در تاریخ خود، هندپیس درمان دو غلتکی، تکاملی بنیادین یافته است. اکنون ما راهی نوآورانه برای سینرژی غلتک موتوردار و فلپ موتوردار ساختیم. دیگر نیازی به انتخاب بین لاغری یا جوانسازی در هر مرحله نیست. آمیزش غلتک موتوردار و فلپ موتوردار با مکش پیاپی برای برانگیختن و افزایش فعالیت سلولی از ژرفای بافت و در تمامی ابعاد آن عمل کرده تا درمانی دلپذیرتر و کارامدتر با تنایج چشمگیر به ارمغان آورد.

آخرین فناوری ثبت اختراع شده LPG

سنسور جدید شناسایی پوست آلیانس
Alliance Skin Identity (ASI) Senso

به کمک سنسور هوشمند شناسایی پوست Alliance دیگر کیفیت پوست محدودیتی بر روی شدت درمان نیست.

مقدار تحریک بافتی دقیق ویژه ی هر پوست منحصر بفرد شناسایی می شود. شدت درمان با در نظر گرفتن کامل شرایط و نوع پوست بهینه شده است.

Cellu M6 ALLIANCE

تاثیر کلی و نتایج بالینی قابل مشاهده
از جلسه سوم

چربی انباشت شده در شکم یا بغل ران ها ، سلولیت یا شلی پوست و … دیگر معمای حل نشدنی ابدی نیستند.

درمان های اندرمولوژی فراگیر، خوشایند و سازگار با موارد زیر هستند:

تیپ پوست ( نوع-جنس-شرایط )

نواحی حساس

مدت زمان دلخواه درمان ( از 10 تا 40 دقیقه )

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
طراحی سایت
CLOSE
CLOSE