رد کردن لینک ها

لیزر مونالیزا تاچ (جوان‌سازی واژن) چیست؟

لیزر مونالیزا امروزه یکی از موثر ترین و پرطرفدارترین روش های درمانی غیر جراحی و بدون نیاز به دارو برای جوان سازی واژن است.
بسیاری از خانم ها از آتروفی واژن (خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن) و تاثیرات پس از آن در طول دوره یائسگی و پس از بچه دار شدن رنج می برند.
همچنین سرد مزاجی زنان در دوران یائسگی، از کمبود استروژن می باشد که می‌تواند منجر به ایجاد تغییرات در عملکرد جنسی فرد شود.

عملکرد دستگاه لیزر مونالیزا:

لیزر CO2 بر روی دیواره های واژن (از طریق یک اسکنر خاص) تابیده شده و با ایجاد زخم های بسیار کوچک و غیر قابل تشخیص در این ناحیه، سبب تولید کلاژن جدید، تنظیم و متعادل سازی مجدد مواد تشکیل

دهنده غشای واژن می شود.

بنابراین عملکرد لیزر برای عمل زیبایی واژن، حالت امن و بدون درد است.

فرآیند تولید مجدد بافت، با استفاده از این روش در طول چند هفته آغاز می شود، ولی تولید کلاژن جدید و بهبود بیشتر اندام را می توان حتی پس از اولین جلسه درمان نیز بطور قابل توجهی مشاهده کرد.

از کاربرد های لیزر مونالیزا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

رفع سوزش واژن و خارش آن
افزایش سفتی و مقاومت بافت
رفع مشکلات و دردهای مقاربتی
درمان بی اختیاری و تکرر ادرار (ناشی از استرس و فشار عصبی)
روشن کردن پوست
کوچک کردن لابیا
زیبایی
و…

لازم به ذکر است که قبل از استفاده از لیزر مونالیزا، اطمینان از منفی بودن تست عفونت واژینال بیمار (یا نتیجه منفی پس از درمان های خاص در صورت مثبت بودن آن) الزامیست و باید تست سرطانی بودن گردن

واژن وی در طول سه سال گذشته منفی بوده باشد.

این روش درمانی نیازی به ایجاد برش یا بخیه زدن در بدن ندارد و در کمتر از یک ساعت خاتمه پیدا می کند.
غالبا نیاز به بی حسی ندارد و بیمار درد زیادی را متوجه نخواهد شد. همچنین عدم نیاز به بستری شدن در بیمارستان از مزایای این روش می باشد.

مراقبت های پس لیزر مونالیزا:

اکثر زنان پس از درمان اندکی ناراحتی را در ناحیه واژن خود احساس میکنند و این علائم معمولاً در چند روز اول پس از درمان مشاهده می شود.
بسیاری از خانم ها معمولا بلافاصله پس از درمان و برخی بین ۱ تا ۳ روز بعد، امکان برگشت به فعالیت های عادی و روزمره خود را دارند.
پس از درمان توصیه می شود از انجام عمل زناشویی و آمیزش با همسر بمدت ۲ روز خوداری شود.
در دوران نقاهت از بیمار خواهش می شود از بلند کردن اجسام سنگین یا انجام بعضی فعالیت ها همچون دوش گرفتن با آب گرم یا حرکت های ورزشی خودداری کند.

روش درمانی لیزر مونالیزا با استفاده از گاز CO2 امکان درمان شل شدن واژن به خاطر از بین رفتن سفتی بافت غشای آن را نیز دارد.
اصطلاح «شل شدن واژن یا سستی واژن» اشاره به شرایطی دارد که در آن قطر دهانه واژن افزایش پیدا می کند.

این شرایط اغلب در نتیجه رویدادهای طبیعی یا جراحت های وارد شده همچون به دنیا آوردن بچه یا شل شدن بافت واژن بدلیل فرآیند افزایش سن در افراد مشاهده می شود.

اندکی قرمز شدن و التهاب یا تورم در ناحیه واژن، تنها علائمی است که پس از لیزر مونالیزا مشاهده می شود و به سرعت از بین می روند.

مدت درمان چند جلسه میباشد ؟

تعداد جلسات درمان مورد نیاز بستگی به شدت شرایط بیمار دارد.

معمولاً 1 تا 3 جلسه درمانی را با فاصله 40 تا 60 روز به افراد متقاضی پیشنهاد می شود.

در این روش درمانی هیچ معیار منع استفاده وجود ندارد، مگر برای افرادی که به بیماری های موضعی یا سیستمیک شدید مبتلا باشند.

میتوان اظهار داشت که تمام زنان مبتلا به مشکلات واژن مثل خشکی، سستی، سوزش و خارش واژن می توانند از مزایای ناشی از این روش درمانی بهره مند شوند.

با استفاده از این روش درمانی بافت مخاطی واژن بهتر تغذیه و هیدراته می شود و بافت پوششی آن ضخیم تر، سفت تر (محکم تر شدن واژن) و انعطاف پذیر تر خواهد شد. همچنین با ایجاد سطح پی هاش (PH)

مناسب برای واژن می تواند مانند یک محافظ طبیعی، ریسک ایجاد عفونت زنان را کاهش دهد.

لیزر مونالیزا با چند دقیقه زمان، بدون درد و عوارض جانبی می تواند، بافت واژن را به حالت محکم و انعطاف پذیر قبلی خود بازگردانده و تاثیرات مثبت بر کیفیت زندگی و روابط انسانی فرد داشته باشد.

هزینه لیزر مونالیزا برای متقاضیان، بستگی به تعداد جلسات مورد نیاز در برنامه درمانی آنها دارد که با مراجعه به پزشک مشخص می شود. تکرار این روش درمانی در فواصل زمانی مشخص امکان دوام و ماندگاری

بیشتر نتایج حاصل از آن را افزایش می دهد.

You may also like

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تخفیف 5%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف 10%
دانلود رایگان کتاب
Get your chance to win a prize!
Enter your email address and spin the wheel. This is your chance to win amazing discounts!
Our in-house rules:
  • One game per user
  • Cheaters will be disqualified.
طراحی سایت